۱۵ تن از اراذل و اوباش سابقه‌دار در کرمانشاه دستگیر شدند

کرمانشاه- ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۱۵ تن از اراذل واوباش سابقه‌دار شهر کرمانشاه که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند، خبر داد.

سردار «علی اکبر جاویدان» روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به خبرنگاران گفت: پس از دریافت چند مورد شکایت و گزارش مردمی در خصوص ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا تیم هایی از پلیس امنیت عمومی به مناطق مختلف شهر کرمانشاه اعزام و در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری ۱۵ نفر از اراذل و اوباش که عمدتا از افراد سابقه دار هستند، شدند.

سردار جاویدان یادآوری کرد: در این طرح همچنین تعدادی زیادی سلاح گرم و سرد که اراذل برای قدرت‌نمایی از آنها استفاده می کردند کشف و جمع آوری شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی اراذل و اوباش دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی در ادامه و با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی نظمی و ناامنی در سطح جامعه گفت: دوران قدرت نمایی و عرض اندام اراذل و اوباش به سر آمده و چنین افرادی جایگاهی میان مردم ندارند

سردار جاویدان در پایان و با هشدار به آن هایی که سعی در ایجاد ناامنی و شرارت دارند، گفت: سرانجام آنها چیزی جز بدنامی و گرفتار شدن در چنگال قانون نیست و مطمئنا به سزای عمل خود خواهند رسید.