انبار احتکار سموم کشاورزی در ساری کشف شد

ساری - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران از کشف سموم کشاورزی در یک انبار یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد .

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان مازندران، سردارمرتضی میرزایی افزود: در راستای مبارزه با جرایم اقتصادی به ویژه مصادیق گوناگون احتکار در شرایط حساس اقتصادی کشور و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه مقادیر زیادی سموم کشاورزی در یک کارگاه تولیدی واقع در یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری احتکار شده، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد : در این راستا کارآگاهان پلیس در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی طی هماهنگی با بازرسان و کارشناسان جهاد کشاورزی و اداره صمت استان به انبار و کارگاه مورد نظر اعزام شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت : در بازرسی از این کارگاه تولیدی بیش از ۲۲ هزار لیتر انواع سموم کشاورزی که در پشت جعبه ها و سبد های میوه به صورت ماهرانه جاسازی شده بود، کشف شد.

وی افزود : برابر بررسی ها و نظریه کارشناسی ارزش ریالی این میزان سموم کشاورزی که بدون مجوز بوده ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده که کلیه اموال مکشوفه به انبار جهاد کشاورزی استان منتقل و با شناسایی متهم، پرونده قضائی در این خصوص تشکیل شد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =