معرفی ابعاد شخصیتی امام راحل از طریق فضای مجازی بهترین راه در برهه کنونی است

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرمانداری بوکان گفت: با توجه به اینکه مراسم سالگرد ارتحال امام راحل امسال به دلیل فراگیری ویروس کرونا در این شهرستان با تصویب اعضای ستاد هماهنگی برگزار نمی شود، معرفی ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) از طریق فضای مجازی می‌تواند بهترین کار باشد.

لقمان خسروپور روز دوشنبه در نشست هماهنگی ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) با بیان اینکه بوکان هم اینک در وضعیت قرمز انتشار ویروس کرونا قرار دارد، اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا بسیاری از معادلات و برنامه‌ها را برهم زد و ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام‌خمینی(ره) بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی مراسم سی و یکمین سالگرد امام راحل را در این شهرستان لغو کرده است.

وی گفت: با توجه به بازگشایی مساجد و حضور امامان جماعت باید از ظرفیت مساجد برای بازنشر و ترویج اندیشه های امام خمینی (ره) استفاده شود تا اندیشه و افکار امام را برای مردم بازگو کنیم.

سرپرست فرمانداری بوکان افزود: در کنار ظرفیت‌های مساجد و امامان جماعت از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی برای سالگرد ارتحال امام راحل استفاده خواهد شد تا اندیشه های امام بخصوص برای نسل جوان بازگو و منتشر شود.

خسروپور اضافه کرد:  قدرت‌های بزرگ و جهانخواران بخواهند یا نخواهند اندیشه، مکتب سیاسی و قدرت تربیتی امام راحل یک واقعیت انکار ناپذیر و در حال انتشار در عرصه های جهانی است.

وی با اشاره به اینکه مردم در این شرایط با حضور حداکثری در خانه‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت های رسانه‌ای با شخصیت، سیره و مکتب سیاسی امام راحل بیشتر آشنا شوند، ادامه داد: امام خمینی(ره) از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت‌های تاریخ بشریت است که با اندیشه‏‌های بلند الهی و تلاش‏‌های صادقانه خود، مسیر تاریخ را دگرگون کرد و سر منشاء تحولات عظیمی‌ در ایران و جهان شد.
خسروپورآذر بیان کرد: عظمت و قدرت ایران اسلامی به برکت مسیری است که امام راحل ترسیم کرده که با وجود تمامی توطئه ها و دشمنی دشمنان اسلام مسیر خود را به صورت پایدار طی می کند.

وی از رسانه ها خواست خلأیی که امروز به وجود آمده با طراحی ها و تولیدات مناسبت پر کنند. 

امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی روز چهاردهم خرداد ماه ۱۳۶۸ رحلت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =