۱۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83807471
۰ نفر

برچسب‌ها

فوتبال بلژیک تحت تاثیر تصمیم مدیر ایرانی

تهران- ایرنا- تصمیم «مهدی بیات» مبنی بر پایان زودهنگام لیگ بلژیک همچنان حواشی زیادی را پیرامون خود به همراه دارد.

لیگ بلژیک جزو اولین لیگ‌هایی بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت نیمه‌تمام گذاشته شد و مسابقات آن مانند هر فصل تا پایان ادامه پیدا نکرد. مهدی بیات، رییس ایرانی فدراسیون فوتبال بلژیک در متن این تصمیم‌گیری بود و حواشی زیادی را به وجود آورد.

پس از این تصمیم، تیم‌های مختلف بلژیکی با توجه به جایگاهشان اعتراضات زیادی را به این موضوع داشتند و حالا در جدیدترین شکایت، باشگاه آنتورپ که علیرضا بیرانوند را به خدمت گرفته، اعلام کرده در دادگاه عالی ورزشی شکایت خود را بابت این تصمیم پیگیری خواهد کرد. مسوولان این باشگاه معتقدند چون مهدی بیات همزمان رییس باشگاه شارلوا هست برای جلوگیری از سقوط تیمش از رده سوم به رده‌های پایین‌تر و از دست رفتن سهمیه لیگ اروپا چنین تصمیمی را گرفته است.

ار طرفی رییس باشگاه خنت که میلاد محمدی را در ترکیب خود دارد به حمایت از مهدی بیات پرداخته و تصمیم‌های او را از زمان ریاستش  مناسب قلمداد کرده است.

مهدی بیات، سال گذشته به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال بلژیک انتخاب شد. او چند سالی است که در فوتبال بلژیک تیمداری می‌کند و برادرش نیز جزو ایجنت‌های تاثیرگذار و البته جنجالی این کشور محسوب می‌شود. خانواده بیات چندین سال قبل و وقتی که مهدی کودک بود ایران را ترک کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =