نجات ۲جوان مفقود شده در تیه های ریگان  توسط هلال احمر

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر ریگان طی پنج ساعت تلاش موفق شدند ۲ جوان مفقود شده را در تپه‌های صعب العبور و مالرو در منطقه دشت کامرانیه این شهرستان پیدا کنند.

رضا فلاح روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: پس از تماس تلفنی نیروی انتظامی شهرستان ریگان با مرکز پیام جمعیت هلال احمر مبنی بر مفقود شدن ۲ جوان در منطقه روستای گنبکی بلافاصله نیروهای امدادی هلال احمر در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان ریگان پس از پنج ساعت پیمایش در تپه های صعب العبور در منطقه کامرانیه موفق شدند این ۲ جوان را پیدا کنند. 
گفتنی است که این ۲ جوان، ۲۲ و ۲۶ ساله با موتور سیکلت در منطقه گنبکی در حال عبور بودند که به دلیل نقص فنی وسیله نقلیه، و عدم شناخت از منطقه و تاریکی هوا مسیر ۲۰ کیلومتری را به صورت پیاده پیمایش کردند و از مسیر اصلی جاده گمراه شدند.

کانون دانش آموزی هلال احمر کرمان رتبه برتر شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان همچنین از کسب رتبه برتر اعضای کانون دانش آموزی این جمعیت در ششمین جشنواره ملی و سومین دوره جشنواره بین المللی نقاشی صلح و دوستی خبر داد. 

وی بیان کرد: بیش از ۳ هزار آثار نقاشی با موضوعات صلح و دوستی از استان کرمان به ششمین جشنواره بین المللی صلح و دوستی ارسال شد.

فلاح با اشاره به اینکه این جشنواره برای رده سنی چهار تا ۱۲ سال برگزار شده است، افزود: از بین ۲۵ آثار منتخب و برتر در سراسر کشور، آثار هدیه کارآموزیان و محمد شکیبا از استان کرمان جز این آثار برتر معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =