۵ سالن در سینما بهمن شهرکرد فعال می‌شود

شهرکرد- ایرنا- مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از پنج سالنه شدن پردیس سینما بهمن شهرکرد از امسال خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مهدی حسن‌زاده افزود: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد که قبل از این با  چهار سالن در حال ساخت بود، به همت موسسه بهمن سبز و حمایت حوزه هنری مرکز به یک سالن چهار فصل روباز مجهز خواهد شد.
وی افزود:پروژه احداث نخستین پردیس سینمایی حوزه هنری  چهارمحالو بختیاری هم‌اکنون مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و به زودی آماده بهره‌برداری خواهد شد.
حسن زاده افزود: پردیس سینمایی «بهمن شهرکرد» با برخورداری از چهار سالن سینمایی هر کدام به ظرفیت‌های ۲۳۴، ۶۹، ۶۹ و ۶۲ صندلی و  یک سالن روباز چهارفصل، پیش از این یک سینمای تک سالنه با قدمت بیش از ۵۰ سال بود.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: توسعه و بازسازی این سینما از آذرماه سال گذشته در قالب طرح توسعه سینماهای سراسر کشور، توسط موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری آغاز شد و بودجه این پروژه به صورت ملی است.
حسن زاده گفت: اضافه شدن سه سالن جدید به این مجموعه، احداث یک سالن روباز چهارفصل، بازسازی کامل نمای بیرونی، دکوراسیون داخلی و لابی خروجی سینما، طراحی یک سالن ویژه کودک، بروزرسانی تجهیزات فنی و نمایشی، تعویض کامل صندلی‌های فرسوده و تجهیز آن به امکانات روز و احداث کافی شاپ و فودکورت نیز از دیگر بخش های این طرح است.
پردیس سینمایی بهمن شهرکرد یکی از دو سینمای استان چهارمحال و بختیاری است که با توسعه آن، مخاطبان این استان می‌توانند با وجود چندین سالن مجزا، فیلم‌های دلخواه خود را انتخاب و تماشا کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha