برانکو: عمان قابلیت حضور در جام جهانی را دارد

تهران- ایرنا- «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم ملی فوتبال عمان گفت: استعدادهای خوبی داریم و با این بازیکنان می‌توانیم به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کنیم.

طبق نوشته سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی ۶۵ ساله کروات در ماه ژانویه هدایت تیم ملی فوتبال عمان را بر عهده گرفت و جایگزین «اروین کومان» هلندی شد تا رویای عمان را برای صعود به جام جهانی به حقیقت برساند.

این سرمربی کروات که با یک روزنامه عمانی گفت‌وگو می‌کرد در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به آغاز کار در تیم ملی عمان گفت: زمان کوتاهی است که کارم را با تیم ملی عمان آغاز کردم، شرایط خوب است اما شناخت کافی و خوبی را در ابتدا از بازیکنان نداشتم.

وی افزود: بازیکنان عمان استعداد خوبی در فوتبال دارند اما من به زمان بیشتری برای کار با آنها احتیاج دارم و باید دید که کار چگونه پیش خواهد رفت.

عمان در حال حاضر با تنها یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین گروهش قطر در رده دوم گروه پنجم رقابت‌های مقدماتی انتخابی المپیک قرار دارد.

سرمربی تیم ملی این کشور اضافه کرد: من همیشه جاه طلب هستم و اطمینان دارم که می‌توانم عمان را به جام جهانی برسانم. هر کسی در زمین فوتبال سخت می‌جنگند در نهایت پاداش خود را خواهد گرفت.

در حالی که به خاطر شیوع ویروس کرونا تمام فعالیت‌های فوتبالی در عمان متوقف شده، برانکو که در کرواسی حضور دارد گفت که با فدراسیون فوتبال این کشور ارتباط خود را در این مدت قطع نکرده است. سرمربی اسبق پرسپولیس با اشاره به این موضوع گفت: وی گفت: من همیشه با فدراسیون در عمان در تماس هستم. از طرفی منتظر بازگشایی مرزها هستم تا بتوانم به عمان بازگردم و کارم را با تیم ملی از سر بگیرم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha