۱۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۳
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83806823
۰ نفر

برچسب‌ها

دومین فراخوان شناخت‌نامه استان بوشهر منتشر شد

بوشهر- ایرنا- دومین فراخوان شناخت‌نامه هنر، فرهنگ و تمدن بوشهر توسط حوزه هنری این استان منتشر شد.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: «شناختنامه هنر، فرهنگ و تمدن استان بوشهر» در ادامه دانش‌نامه استان بوشهر با رویکردی جدید و بر اساس «شیوه نامه» ملی ستاد مرکزی حوزه هنری انقلاب اسلامی برای انتشار در دستور کار قرار گرفته‌است.

امید پارسایی‌فر افزود: در این ارتباط در نشست‌های با اصحاب پژوهش و صاحب نظران استانی و ملی و بر اساس نظر شورای علمی شناخت‌نامه، اولویت‌های پژوهشی این مجموعه نهایی شده و با درخواست داوطلبان در اختیار  آنان قرار می‎گیرد.

وی یادآور شد: در این زمینه شناخت‎نامه‌‎های استان بوشهر در موضوع‎های مختلف از جمله تئاتر، شعر کلاسیک، مشاهیر و مفاخر، هنرهای تجسمی و روزشمار دفاع مقدس در حال نگارش است و موضوع‎های جدید نیز در بخش‌های مختلفی شامل موسیقی، شعر نو، طنز و طنز نویسان و هنرهای سنی استان بوشهر (گبه بافی، گلیم بافی، عبا بافی و ...) پیشنهاد شده‌است.

رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: پژوهشگران، نویسندگان و اندیشمندان استان و کشور، می‌توانند تا ۲۵ خرداد ماه سال جاری علاوه بر ارسال کارنامه پژوهشی خود همکاری ارزشمند خویش را اعلام کنند.

پارسایی فر یادآور شد: شرکت در این طرح برای همه پژوهشگران استان و کشور مجاز است و در این زمینه به صورت سالانه اولویت‌های جدید اعلام می‌شود.

وی عنوان کرد: فرم استاندارد پیشنهادها (پروپوزال) در پایگاه اینترنتی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر به نشانی artbushehr.ir در بخش دبیرخانه‌های دائمی، قابل دریافت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =