۱۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۲
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 83806792
۰ نفر

برچسب‌ها

هادی: اولویت من حضور در المپیک است

تهران- ایرنا- دارنده مدال برنز پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۲۰۱۸ جهان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم گفت: اولویت من حضور در بازی های المپیک توکیو و موفقیت در آن است و از حضور در انتخابات هیات کشتی استان آذربایجان شرقی انصراف می‌دهم.

«پرویز هادی» روز دوشنبه در گفت وگویی اظهار داشت: چندین سال است که زحمات زیادی را در اردوهای تیم ملی متحمل شده‌ام و اولویت اول زندگی و کار من حضور در المپیک است.

وی در مورد کاندیدا شدنش برای تصدی پست ریاست هیأت کشتی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: به اصرار جامعه کشتی آذربایجان شرقی این کار را کردم و همان موقع هم گفتم که می‌خواهم در المپیک کشتی بگیرم و بعد از المپیک نیز به احتمال زیاد کشتی خواهم گرفت. اما فکر می‌کردم که می‌توانم به طور همزمان این ۲ کار را انجام دهم.

هادی ادامه داد: با توجه به نظر کادر فنی که اولویت را برای من حضور در تیم ملی می‌داند و خود من نیز اولویت اولم حضور در المپیک است از حضور در هیأت کشتی استان آذربایجان شرقی انصراف می دهم.

دارنده مدال برنز جهان تصریح کرد: انشاء اله در آینده در خدمت کشتی آذربایجان شرقی خواهم بود و در حال حاضر نیز عزیزانی هستند که بتوانند کار را جلو ببرند.

سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد در پایان خاطرنشان کرد: همیشه تابع نظر کادر فنی و فدراسیون کشتی بوده‌ام و نهایت سعی و تلاش خود را خواهم کرد که به عنوان نماینده کشورمان در المپیک پیش رو حضور پیدا کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =