خدمات آموزشی آنلاین جهاد دانشگاهی آذربایجان‌‎غربی آغاز شد

ارومیه- ایرنا- مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی گفت: ثبت‌نام ترم بهاری کلاس‌های زبان خارجی این نهاد به صورت آنلاین آغاز شد و نیازی به مراجعه حضوری داوطلبان در ایام شیوع بیماری کرونا نیست.

حسین میرزایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این مجموعه تمامی تلاش خود را برای سلامت مردم و کاهش نگرانی از شیوع بیماری کرونا به کار می‌گیرد، اظهار داشت: ثبت‌نام ترم بهار از ۶ خرداد سال جاری آغاز شده و تا ۱۶ خرداد ادامه دارد.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این کلاس‌ها بیان کرد: متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به آدرس اینترنتی www.jdrouyesh.ir/rooyesh  مراجعه کرده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۴۵۶۲۸۶-۳۳۴۶۹۵۸۵ تماس بگیرند.

وی با اشاره به اینکه تعیین سطح ترم بهار نیز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، افزود: تاریخ تعیین سطح متقاضیان جدید ترم بهاری ۱۲ خرداد بوده و متقاضیان موظف هستند با مراجعه به آدرس اینترنتی شعبه مرکزی جهاد دانشگاهی در آزمون تعیین سطح شرکت کنند.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی ادامه داد: برای ترم بهار سال جاری تخفیف ۳۰ درصدی برای تمامی فراگیران و در تمام سطوح اعمال خواهد شد که به صورت خودکار در سایت، برای تمامی فراگیران فعال می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری به مرکز نیست.

میرزایی اظهار کرد: زمان شروع کلاس‌های زبان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی از ۱۷ خرداد به صورت آنلاین است.

به گزارش ایرنا، جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی یکی از مراکز آموزشی پیشتاز در برگزاری آنلاین کلاس‌ها در استان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =