۶ سارق حرفه ای در سروآباد دستگیر شدند

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی سروآباد از شناسایی و دستگیری ۶ نفر از سارقان حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ طیب محمدی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در هفته های اخیر چندین مورد مربوط به شکایات مردمی مبنی بر سرقت اموال، احشام و موتورسیکلت به پلیس آگاهی تشکیل پرونده شده بود.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده و شگردهای اطلاعاتی دقیق پلیس ۶ نفر از سارقین حرفه‌ای که اقدام به سرقت اموال مردم کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سروآباد یادآور شد: سارقین دستگیر شده شامل یک باند چهار نفره سرقت موتور سیکلت، یک نفر سارق احشام و یک نفر نیز سارق منزل بودند که در بازجویی‌های انجام شده به سرقت های خود اعتراف کردند.

وی یادآور شد: از این سارقین ۲ دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد و پرونده تخلف آنها تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه حفظ امنیت شهروندان و جامعه خط قرمز پلیس است از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک و یا سرقت اموال خود را سریعا به ۱۱۰ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری سارقان اقدام شود.

وی اضافه کرد: فروردین امسال نیز ۲ نفر از سارقین حرفه ای که در منطقه ژاورود بخش مرکزی سروآباد اقدام به سرقت ۶ مورد از سیم های برق روستایی کرده بودند با شگردهای دقیق اطلاعاتی پلیس دستگیر و روانه زندان شدند.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر ۵۲ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =