دشمنان به عظمت نظام و انقلاب اعتراف می‌کنند

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تسلیت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: دشمنان به عظمت نظام و انقلاب، اقتدار ایران اسلامی و پیشرفت های روزافزون کشور در عرصه های گوناگون اعتراف می کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز یکشنبه در نشست ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: اینهمه مجد و عزت مرهون انقلاب اسلامی ایران است که به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران تمامی معادلات شرق و غرب را تغییر داد و قدرت پوشالی آمریکا و متحدانش را نیز در دنیا به چالش کشاند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: دنیا در ابعاد و زمینه های مختلف تحت تأثیر پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار گرفت و این اثر قابل مشاهده است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: فساد، فحشا و بی بندوباری در دوران قبل از انقلاب بین ملت ایران رواج داشت و چنانچه انقلاب اسلامی پیروز نمی شد امروزه اثری از دین مبین اسلام و محافل مذهبی در کشور نبود.

وی ابراز داشت: حکومت پهلوی ساخته غرب بوده و تمامی شعائر و مظاهر دینی نیز در دوران قبل از انقلاب در ایران در حال لگدمال شدن بود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ایران اسلامی در دوران قبل از انقلاب به دلیل بی کفایتی سران حکومت پهلوی وابسته و متکی به غرب بود اما امام خمینی (ره) عزت از دست رفته ملت ایران را به آنان بازگرداند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: مردم و مسؤولان اجرایی کشور موظفند که از نظام، انقلاب و اندیشه ها و آرمان های ناب امام خمینی (ره) صیانت کنند.

وی افزود: برنامه های سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به نحو مطلوب در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج خواستار پخش میزگردهای تحلیلی و تبیینی از طریق صداوسیمای مرکز این استان و تولید محتوا و انتشار آن در فضای مجازی در مورد ابعاد شخصیتی، آثار و سبک زندگی امام خمینی (ره) از سوی متولیان امر و مسؤولان اجرایی استان شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی بیان کرد: چنین اقدامی سبب آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان کهگیلویه و بویراحمد با مقام، منزلت و جایگاه والای امام خمینی (ره) می شود.

وی عنوان کرد: اصناف کهگیلویه و بویراحمد در روز ۱۴ خردادماه امسال اقدام به نصب عکس امام خمینی (ره) و پارچه نوشته های سیاه رنگ عزا جلوی مغازه های این استان کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: هدف از برگزاری برنامه های سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کشور و این استان بازخوانی اندیشه ها و آرمان های ناب معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید جواد خاضع با بیان اینکه اندیشه ها و آرمان های ناب امام خمینی (ره) جهانی و برگرفته از دین مبین اسلام و قرآن کریم بوده، اظهار داشت: برخی محورهای مهم آنها شامل خدامحوری، تأکید بر استقلال و خودباوری، دشمن شناسی و استکبارستیزی، وحدت و اتحاد و خدمت به محرومان و مستضعفان است.

وی به انتخاب شایسته حضرت آیت الله خامنه ای از سوی اعضای مجلس خبرگان رهبری به جانشینی امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: معظم له با دوراندیشی، تدبیر، اقتدار و صلابت مثال زدنی خود کشتی انقلاب را به نحو احسن هدایت کرده و در آینده نیز اینگونه خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آیین بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در حرم معمار کبیر انقلاب به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد اما در دیگر نقاط کشور از جمله این استان با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: این آیین در کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر روز ۱۴ خردادماه در مساجد و مصلاهای استان با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی ابراز داشت: تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری به منظور اطلاع رسانی لازم در مورد آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد به همراه انواع فعالیت های فرهنگی و هنری برای تبیین ابعاد شخصیتی و اندیشه ها و آرمان های ناب معمار کبیر انقلاب در استان انجام می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha