کمک‌های مومنانه پلیس‌ فارس به آسیب دیدگان از کرونا

شیراز-ایرنا-فرمانده انتظامی استان فارس گفت: کارکنان نیروی انتظامی این استان تاکنون در قالب برگزاری ۲ مرحله رزمایش همدلی مومنانه، بیش از یک هزار بسته معیشتی در بین آسیب‌دیدگان از شیوع کرونا توزیع کردند.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی، یکشنبه در حاشیه برگزاری دومین رزمایش همدلی مومنانه پلیس فارس در جمع خبرنگاران افزود: کارکنان نیروی انتظامی این استان نیز بخشی از جامعه هستند که بعد از فرمان رهبری برای انجام کمک‌های مومنانه برای حل بخشی از مشکلات جامعه وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: کارکنان خیر و نیک‌اندیش فرماندهی انتظامی فارس تاکنون در ۲ مرحله کمک‌های خود را بین کسانی که از شیوع بیماری کرونا آسیب دیده‌اند، توزیع کرده‌اند.

حبیبی بیان داشت: در مرحله اول رزمایش همدلی و کمک مومنانه، کارکنان نیروی انتظامی این استان ۲۰۰ بسته معیشتی تهیه و در میان نیازمندان توزیع کردند و امروز (یازدهم خرداد ۹۹) نیز کارکنان این نهاد، ۸۵۰ بسته معیشتی تهیه کرده‌ که تا فردا (دوشنبه) در میان نیازمندانی که توسط کلانتری‌ و پاسگاه‌های محلات سراسر فارس و به ویژه نقاط دورافتاده شناسایی شده‌اند، توزیع خواهد شد.

وی اضافه کرد: در مرحله دوم این رزمایش، بیش از ۹۰۰ میلیون ریال از محل کمک‌های کارکنان فرماندهی انتظامی فارس و خیرانی که با این نهاد همکاری دارند برای تهیه بسته‌های معیشتی هزینه شده است.

فرمانده انتظامی فارس با تاکید بر اینکه بسیاری از اهالی و کارکنان دستگاه‌های مختلف این استان با وجود مشکلات اقتصادی، در حد توان خود در رزمایش همدلی و کمک مومنانه شرکت کرده‌اند، گفت: تلاش داریم که این کمک‌ها از سوی پلیس همچنان ادامه داشته باشد.

کمک ۱۸ میلیارد ریالی مردم برای ضدعفونی اماکن پلیس فارس

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مردم و خیران استان فارس بیش از ۱۸ میلیارد ریال برای ضدعفونی و گندزدایی اماکن و تجهیزات پلیس این استان کمک کرده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =