۱۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۰
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83806249
۰ نفر

برچسب‌ها

تقویت مشاغل خرد موجب شکوفایی و رونق اقتصادی می‌شود

ایرنا - کرمان - به گفته عضو هیات مدیره بانک قرضه الحسنه مهر ایران کمک به مشاغل خرد موجب شکوفایی و تقویت اقتصادی می شود و بانک‌های قرض‌الحسنه می‌توانند به‌خوبی از این بخش حمایت کنند، زیرا فعالان اینگونه مشاغل نمی‌توانند از تسهیلاتی با سود بالا برای توسعه کسب‌ و کار خود استفاده کنند.

حسن تلیکانی روز یکشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه شعبه بانک قرضه الحسنه مهر ایران در شهرستان بم به خبرنگار ایرنا گفت: این بانک  مصداق عینی و ملموس بانکداری اسلامی بوده و می طلبد تا تمامی افراد جامعه از توسعه آن حمایت کنند.

وی با اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر موضوع قرض الحسنه و حفظ کرامت انسانی در چارچوب آن اظهار داشت: منابع قرض الحسنه بانک به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به نیازمندان واقعی جامعه اختصاص یافته و خوشبختانه تاکنون بانک در مسیر صحیحی گام برداشته است.

تلیکانی تصریح کرد: با افتتاح حساب در بانک مهر ایران، می‌توانید از تسهیلات قرض‌الحسنه این بانک بهره‌مند شوید. این تسهیلات در دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله تسهیلات ازدواج، تسهیلات حمایتی ، اعتبار در حساب جاری ، کالا کارت، طرح مهر آتیه نوین و.. است

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران ادامه داد: در طول سال‌های گذشته به‌طور مستمر با افزایش تعداد مشتریان بانک روبرو بوده‌ایم و  پیش از این اکثریت مردم نمی‌دانستند برای تأمین مالی خرد به کدام بانک مراجعه کنند، اما امروزه اغلب مردم می‌دانند برای تأمین نیاز خود و دریافت تسهیلات خرد باید به بانک‌های قرض‌الحسنه مراجعه کنند.

تلیکانی تصریح کرد: با افتتاح حساب در بانک مهر ایران، مردم می‌توانید از تسهیلات قرض‌الحسنه این بانک بهره‌مند شوند و این تسهیلات در دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله تسهیلات ازدواج، تسهیلات حمایتی ، اعتبار در حساب جاری ، کالا کارت و طرح مهر آتیه نوین است

وی توضیح داد: سرویس اینترنت بانک مهر ایران یکی دیگر از خدمات نوین بانکداری است که با هدف ارائه سرویس‌های بانکی در دسترس، سریع و کم هزینه روی بستری امن راه‌اندازی شده است.

تلیکانی ادامه داد: خدمات قابل ارائه در سامانه اینترنت بانک مانند دریافت صورتحساب و گزارش گردش حساب‌ها، مشاهده فهرست حساب‌ها و موجودی آنها، انتقال وجه بین حساب‌های مشتری، مدیریت حساب جاری و دسته چک، مدیریت تسهیلات (آگاهی از آخرین وضعیت اقساط، مدت تاخیر هر قسط و جریمه تاخیر)،مدیریت کارت (انتقال وجه، مسدود نمودن کارت ) و پرداخت قبوض است.

بانک قرض الحسنه مهر ایران ۵۴۰ شعبه در کشور  دارد و اولین شعبه خود را در خیابان امام خمینی شهرستان بم افتتاح کرد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =