هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای تغییر کرد

تهران- ایرنا- با استعفای یک عضو هیئت مدیره، در ساختار هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای تغییراتی ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سواد رسانه‌ای، سخنگوی انجمن سواد رسانه‌ای ایران از استعفای ۲ نفر از اعضای هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران خبر داد.

امیدعلی مسعودی، گفت: در ششمین جلسه هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران، که بعداز ظهر یکشنبه ۱۰ خرداد به صورت مجازی و به منظور تغییر در ساختار هیئت مدیره برگزار شد، با استعفای حسن بشیر از ریاست هیات مدیره و معصومه نصیری از عضویت در هیئت مدیره موافقت شد.

وی با اشاره به اینکه این ۲ عضو هیئت مدیره از مدت‌ها پیش پیگیر استعفای خود از انجمن بودند، افزود: ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای مستعفی، هیئت مدیره انجمن سواد رسانه‌ای ایران از این پس با حضور آقای پیمان خادم‌الحسینی از اعضای علی‌البدل هیئت مدیره تشکیل جلسه خواهد داد.

این  عضو هیئت مدیره و دانشیار دانشگاه سوره تصریح کرد: از همه رسانه‌ها انتظار می‌رود اخلاق حرفه‌ای را رعایت کرده و اخبار انجمن سواد رسانه‌ای ایران را صرفا از طریق روابط عمومی و یا سخنگوی انجمن دریافت و منتشر کنند.

انجمن سواد رسانه ای و اطلاعاتی ایران، یک سازمان مردم نهاد ملی با عضویت فعالان بخش خصوصی، دولتی و دانشگاهی در حوزه سواد رسانه ای است که در حوزه آموزش، پژوهش، برنامه سازی رادیویی، تلویزیونی و سینمایی، تولید محتوای فرهنگی و اجتماعی با مضمون سواد رسانه ای و رتبه بندی مدارس، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور ایران از نظر میزان توجه به موضوع سواد رسانه ای فعالیت می کند.

این انجمن هر ساله نسبت به اهدای نشان سواد رسانه ای به چهره های ماندگار این عرصه و اهدای نشان مسئولیت اجتماعی به اشخاص حقیقی و حقوقی که امکانات مادی و معنوی خود را در راه افزایش سواد رسانه ای جامعه به کار گرفته اند، اقدام می‌ کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha