پیام‌های تبریک به مناسبت انتخاب قالیباف به ریاست مجلس یازدهم

تهران - ایرنا - وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش در پیام‌های جداگانه به محمدباقر قالیباف، انتخاب وی را به ریاست یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روز یکشنبه وزارت علوم، در پیام تبریک منصور غلامی خطاب به قالیباف آمده است: اینک که با اتکا به آرای ملت فهیم و شریف ایران و با انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جایگاه ریاست مجلس شورای اسلامی قرار گرفته‌اید و وظایف خطیر قانونگذاری و نظارتی را برعهده دارید، ضمن عرض تبریک، دوام توفیقات و تاییدات الهی را برای جناب‌عالی و تمامی نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از خداوند قادر متعال مسالت دارم.

در ادامه این پیام تاکید شده است: بی‌تردید جامعه علمی و دانشگاهی کشور امروز همانند گذشته آمادگی دارد تا همسو با تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و پیام حکیمانه رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همچون سایر ارکان دولت جمهوری اسلامی ایران در کنار نمایندگان مجلس، تمامی توان و استعداد خود را به کار گیرد و در تعامل با قوای سه‌گانه کشور و تحت رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب برای سربلندی، خودکفایی، سرآمدی و توسعه کشور عزیزمان در تمامی عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی تمام قد حضور پیدا کند. سربلندی، عزت و اقتدار ایران اسلامی آرزوی قلبی همه ما است.

وزیر علوم همچنین در پیامی دیگر، انتخاب نواب رییس و اعضای هیات رییسه مجلس یازدهم را تبریک گفت.

پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش در پی انتخاب قالیباف به ریاست مجلس

وزیر آموزش و پرورش هم در پیامی انتخاب قالیباف را به ریاست مجلس یازدهم تبریک گفت.

محسن حاجی میرزایی خطاب به رییس مجلس تاکید کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صحنه درخشان بروز و ظهور خدمتگزاری به مردم شریف با تجلی مردم سالاری دینی و انتخاب‌های آگاهانه و متعهدانه است.

وی در این پیام رای اعتماد قاطع نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به نمایندگی از خانواده بزرگ آموزش و پرورش کشور به قالیباف تبریک گفت و توفیقات روزافزون وی را در این فضای وحدت و همدلی برای خدمت مضاعف به کشور از خداوند سبحان خواهانم.

 وزیر آموزش و پرورش در ادامه این پیام آمادگی  همه جانبه این وزارتخانه را به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی و تاثیرگذارترین نهاد فرهنگی کشور برای توسعه و تعمیق تعاملات با مجلس محترم شورای اسلامی اعلام کرد.

وی تاکید کرد: امید که در سایه‌سار همدلی، همراهی و همیاری بیش از پیش این دو نهاد در دوره جدید، بستر مناسب‌تر و مسیر مساعدتری برای تحقق مطالبات مجدّانه رهبر فرزانه انقلاب، به‌ویژه مطالبه اخیر و خطیر ایشان پیرامون مقوله مهم فرهنگ فراهم شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =