دستور رییس سازمان پزشکی قانونی در تسریع رسیدگی به پرونده آسیه پناهی

کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان پزشکی قانونی کشور روز یکشنبه در جریان مراحل تخصصی تعیین علت فوت و روند رسیدگی به پرونده «آسیه پناهی سخره» زن کپرنشین کرمانشاهی قرار گرفت و دستورات لازم را در خصوص به کارگرفتن نهایت سرعت و دقت در اعلام نتیجه این پرونده صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر عباس مسجدی صبح امروز در سفر به کرمانشاه به صورت سرزده از اداره کل پزشکی قانونی این استان بازدید کرد.

مسجدی در سفر به کرمانشاه با حضور در اداره کل پزشکی قانونی استان، از بخش های مختلف این اداره کل بازدید و با کارکنان و مراجعین این اداره کل دیدار و گفت و گو کرد.

رییس سازمان پزشکی قانونی در دیدار با پرسنل پزشکی قانونی کرمانشاه ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات کارکنان، در جریان برخی مشکلات و کاستی های موجود در این اداره کل قرار گرفت.

دیدار با توسلی زاده رییس کل دادگستری استان کرمانشاه از دیگر برنامه های رییس سازمان پزشکی قانونی در سفر به استان کرمانشاه است.
سه شنبه هفته گذشته (۳۰ اردیبهشت) ماموران اجراییات شهرداری کرمانشاه خانه «آسیه پناهی»، زن آلونک نشین در انتهای شهرک سجادیه را به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی در حریم فضای سبز و برق فشار قوی تخریب کردند.

پس از تخریب کپر، خانم پناهی برای انتقال به کمپ «چشمه سفید» در جنوب شهر، سوار خودروی اجراییات شد اما در مسیر انتقال دچار سکته قلبی شد و جان خود را از دست داد. 

اخبار مرتبط