معاون استاندار آذربایجان‌غربی، فردا میهمان سامانه ۱۱۱

ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: معاون هماهنگی امور اقتصادی، مدیرکل دفتر اقتصادی و مدیرکل دفتر فرهنگی اجتماعی استانداری فردا، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت هستند.

رسول مقابلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: «بهنام شهدی » از ساعت ۱۰ تا ۱۱، «حسین سیوانی» از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۳۰ و «سیدهادی طباطبایی» از ساعت ۱۳ تا ۱۴ فردا به سوالات مردم پاسخ می‌دهد.

وی بیان کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود ۵۰ مدیر استانی از طریق سامد با مردم ارتباط برقرار کرده‌اند که این روند دوباره آغاز شده است.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: مردم می‌توانند با شماره‌گیری ۱۱۱ به صورت رایگان مشکلات خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز امسال صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام‌های بزرگ‌تری در راستای رفع مشکلات آنها بردارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها