۱۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83805696
۰ نفر

برچسب‌ها

تشییع پیکر شهیدِ مرزبانی کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مراسم تشییع پیکر شهید ستوان سوم تقی بهره‌ور که چند روز پیش به دست اشرار مسلح در سردشت به شهادت رسید در مزار شهدای شهرستان مراغه تشییع و به خاک سپرده شد.

عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه یک شنبه در مراسم تشییع پیکر این شهید بال مقام اظهار داشت: امنیت و سلامتی ۲ موضوعی است که برای همه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و امروز اگر در امنیت و آرامش زندگی می کنیم به برکت مردم دلاور و غیور ایران اسلامی به ویژه نیروهای مسلح و شهدای عزیز مدافع مرز و بوم است.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی با اشاره به امنیت و آرامش حاکم بر کشورمان گفت: امنیت موجود در ایران اسلامی در هیچ یک از کشورهای دنیا وجود ندارد و با تمامی مشکلات در برخی از حوزه ها، به برکت خون شهدا در آرامش زندگانی می کنیم.
وی افزود: تمامی مشکلات موجود در مقابل امنیت موجود ناچیز هستند و هیچ کدام از آن ها به پای امنیت نمی رسند.
وی با اشاره به هجمه های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به خوبی می دانند که مقابله نظامی با جمهوری اسلامی غیرممکن بوده و با راه های مختلف سعی در ضربه زدن به کشورمان هستند.
پورمحمدی در ادامه به رشادت های شهید بهره ور گفت: به گفته همکاران شهید بهره ور، این شهید مدافع وطن مراغه ای تا آخرین دقایق عمر شریف خود اشرار مسلح را تعقیب و با به هلاکت رساندن چندین نفر از آنها به شهادت رسیده استا.
وی گفت: جایگاه شهید بهره ور بهشتی است و این شهید مدافع وطن جان خود را در راه امنیت ایران اسلامی فدا کرده است.
به گزارش ایرنا، شهید ستوان سوم تقی بهره ور متولد ۶۵/۶/۳۱ متاهل و اهل روستای کهق شهرستان مراغه و دارای فرزند سه ساله ای به نام فاطمه است.
مرزبانان هنگ مرزی سردشت بامداد جمعه حین کنترل و پایش نوار مرزی در منطقه «گوریلکه» واقع در ۲۰ کیلومتری این شهرستان با اشرار مسلح درگیر شدند و چند نفر از اشرار را به هلاکت رساندند و سه نفر از مرزبانان غیور هنگ مرزی به نام های استوار «تقی بهره‌ور» فرمانده پایگاه اهل مراغه، «هادی عبدی» کادر هنگ مرزی اهل میاندوآب و «علیرضا اسلام دوست» سرباز هنگ مرزی اهل تبریز، در این واقعه به شهادت نایل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =