معاون اقتصادی استقلال: قرارداد با حامی مالی جدید محکم است

تهران- ایرنا- معاون اقتصادی باشگاه استقلال گفت: قراردادی که با حامی مالی جدید انعقاد شده از لحاظ حقوقی بسیار محکم است و برگزاری یا عدم برگزاری لیگ تاثیری در آن ندارد.

«مهدی نوروزی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابش به عنوان معاون اقتصادی باشگاه استقلال افزود: از روز نخست در کنار «احمد سعادتمند» بودیم و برای کمک به او آمدیم. مشکلات اقتصادی استقلال از ابتدای حضور ما زیاد بود، چرا که باید بدهی‌ها را پرداخت می‌کردیم و از طرفی به بازیکنان پرداختی داشته باشیم. مشکلات زیاد بود اما با درایت مدیریت باشگاه، توانستیم منابع مالی خوبی را تامین کنیم و پرداختی‌ها را داشته باشیم.

وی در مورد قرارداد حامی مالی قبلی باشگاه اضافه کرد: این موضوع را بهتر است کمیته حقوقی باشگاه توضیح دهد.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال در رابطه با عقد قرارداد با حامی مالی جدید تصریح کرد: در مورد قرارداد با حامی مالی جدید هم باید بگویم که بیش از ۳۰ جلسه را با این شرکت برگزار کردیم تا توانستیم به نتایج خوبی برسیم. این شرکت تعهداتی که مد نظر باشگاه بود را انجام داد و سرانجام این قرارداد را نهایی کردیم.

نوروزی در رابطه با مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت حامی مالی جدید و اینکه در صورت لغو لیگ، آیا باشگاه استقلال متضرر نخواهد شد، گفت: قراردادی که بستیم از نظر حقوقی بسیار محکم است و این موضوعات در قرارداد تاثیرگذار نیست. آنها تعهد دادند به قراردادشان متعهد باشند و برگزاری لیگ هیچ گونه تاثیری در این قرارداد ندارد.

وی در مورد خصوصی‌سازی اضافه کرد: این موضوع ارتباطی به کارگزار ندارد و مربوط به خصوصی‌سازی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =