۱۰ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۴۹
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 83805144
۰ نفر

برچسب‌ها

حوادث رانندگی در ساوه سه کشته و پنج مصدوم داشت

ساوه- ایرنا- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: امروز در ۲ حادثه رانندگی این شهرستان سه نفر جان خود را از دست دادند و پنج مصدوم دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند.

«احمدعلی امینی» روز شنبه به ایرنا گفت: در نخستین حادثه که صبح امروز به وقوع پیوست، برخورد یک دستگاه سواری پراید با موتور سیکلت در محور قدیم ساوه به سلفچگان باعث کشته شدن یکی از موتورسواران شد.

وی افزود: در این حادثه که در یک کیلومتری بعد از روستای «صالح آباد» اتفاق افتاد، ۲ نفر سرنشین دیگر موتورسیکلت مصدوم که توسط نیروهای پایگاه اورژانس شهر آوه به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند.

 امینی در ادامه از وقوع حادثه رانندگی دیگری در آزادراه ساوه به همدان خبر داد که به گفته او، ۲ نفر را به کام مرگ کشاند.

وی بیان داشت: این حادثه بامداد امروز شنبه به دلیل واژگونی یکدستگاه سواری ام.وی.ام در محور اتوبان ساوه به همدان یک کیلومتر بعد از عوارضی نوبران به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس ۱۱۵ ساوه اطلاع رسانی شد.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: پس از اطلاع از این حادثه، ۲ کد عملیاتی از پایگاه اورژانس شهر نوبران به محل اعزام و پس از تریاژ مصدومین توسط تکنسین ها، سه مصدوم پس از اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید مدرس ساوه انتقال داده شدند.

وی اظهار داشت: ۲ سرنشین این خودرو به دلیل شدت جراحات قبل از رسیدن نیروهای اورژانس جان خود را از دست دادند.

شهرستان ساوه با داشتن ۱۴۷ کیلومتر آزادراه، ۱۲۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۰۰ کیلومتر راه اصلی از محورهای ارتباطی مناطق مختلف کشور به هم محسوب می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =