درخشش کودکان و نوجوانان اردبیلی در مسابقات بین‌المللی و کشوری

اردبیل - ایرنا - مدیر کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان اردبیل از درخشش اعضا این کانون در مسابقات بین‌المللی و کشوری خبر داد.

زعفر احدزاده روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: کوثر یزدان‌پرست ۱۳ ساله از مرکز شماره ۲ کانون پارس‌آباد به مربی‌گری ناهیده جدی موفق به دریافت دیپلم افتخار از بیست‌ و یکمین مسابقه بین‌المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان شد.

این مسابقه با موضوع آزاد برگزار شد و از بین ۳۲۱۸ اثر از ۳۹ کشور جهان ۱۵ کودک و نوجوان ایرانی دیپلم افتخار کسب کردند.

احدزاده افزود: عباس رحیمی و اشکان عشایری از اردبیل هم در بخش خط نستعلیق گروه سنی ۱۴تا ۱۸ سال عنوان سوم مسابقه سراسری "همچون پدر، مهربان" در بخش‌ نقاشی و خوشنویسی را کسب کردند.

احدزاده به درخشش ۲ عضو کودک کانون استان در نخستین مسابقه سراسری قصه‌گویی مجازی با عنوان "زیر گنبد کبود" اشاره کرد و گفت: زیر گنبد کبود عنوان مسابقه مجازی سراسری قصه‌گویی است که توسط انجمن قصه‌گویی کانون استان قزوین در چهار رده سنی سراسر کشور برگزار شد که در بخش آرای مردمی ناردن قوی‌دل ۷ ساله از مرکز شماره ۲ کانون اردبیل و آوا نیرومند ۷ساله از شهرستان اردبیل در میان برگزیدگان قرار گرفتند ضمن اینکه قوی‌دل در میان ۱۹ برگزیده‌ بخش داوری انجمن قصه‌گویی نیز قرار گرفت

وی اظهارداشت: نقش کانون در شکل‌دهی به شخصیت کودکان و نوجوانان و رهنمون سازی آنها در مسیر شکوفاسازی خلاقیت و کسب موفقیت‌ها بیش از هر زمانی نمود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =