اقلام بهداشتی به خانواده‌ شهدای تایبادی اهدا شد

مشهد- ایرنا- ۳۰۰ بسته اقلام بهداشتی بین خانواده‌های شهدا و جانبازان تایباد با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تایباد روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این بسته‌ها شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش یکبار مصرف است که در ۲ مرحله بین این خانواده‌ها توزیع شده است.

سید احسان علوی افزود: این اقلام در مرحله اول برای والدین مسن شهدا و جانبازان ۵۰ درصد به بالا توزیع شد.

وی ادامه داد: در مرحله دوم توزیع این اقلام در اختیار پدران و مادران شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد قرار گرفت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تایباد گفت: علاوه بر توزیع اقلام بهداشتی، ارتباط تلفنی با جامعه هدف توسط همکاران بهداشت و درمان و نیز پزشکان پایش سلامت و همچنین ارسال مستمر پیامک‌های بهداشتی، مراقبتی و پیشگیری از جمله اقدامات دیگر در حوزه مبارزه با بیماری کرونا بین خانواده‌های شهدا و جانبازان این شهرستان بوده است.

وی افزود: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگر نیازمند ایثار اجتماعی، همدلی و مسوولیت اجتماعی برای مقابله با این بیماری و حمایت از جانبازان و ایثارگران دارای آسیب‌های ریوی ناشی از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.

علوی ادامه داد: با توجه به گسترش بیماری کرونا، باید همه اقشار از جمله جامعه ایثارگران نکات و مسایل بهداشتی را رعایت کنند تا با عنایت خداوند متعال این بیماری را شکست دهیم.

وی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون افزون بر ۱۰۰ بسته سبد غذایی به ارزش هر سبد ۲ میلیون ریال بین خانواده‌های شهدا و جانبازان این شهرستان توزیع شده است.

شهرستان تایباد ۱۲۴ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است، این شهرستان ۱۲۰ هزار نفری ۳۲۰ جانباز و ۳۲ آزاده دوران دفاع مقدس دارد.

شهرستان تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =