۱۲ میلیارد ریال به خانواده زندانیان نیازمند هرمزگان کمک شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: ۱۲ میلیارد ریال از ابتدای سالجاری تاکنون به خانواده زندانیان نیازمند استان کمک شده است.

مصطفی کیشانی عصر شنبه در تشریح این خبر افزود: ۳ میلیارد و ۹۰۴ میلیون ریال درقالب طرح مواسات و همدلی، از سوی بنیاد مستضعفان به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به خانواده زندانیان نیازمند هرمزگان اهدا شد.
وی بیان داشت: درطول ماه مبارک رمضان نیز ۸۲۰ بسته موادغذایی به ارزش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از سوی انجمن حمایت زندان‌های هرمزگان تهیه و در اختیار خانواده زندانیان قرار داده شد.
مدیرکل زندان‌های هرمزگان اظهارداشت: مبلغ یک میلیارد ریال هم در ایام نوروز به عنوان عیدانه در اختیار خانواده زندانیان نیازمند قرار گرفت.
کیشانی یادآورشد: برای اشتغال خانواده زندانیان هم مبلغ ۴ میلیاردو ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات بی بهره اختصاص داده شد که ۸۲ نفر از خانواده زندانیان از این تسهیلات بهره مند شدند.
کیشانی ادامه داد:
وی گفت: قضات و کارکنان دادگستری هرمزگان نیز بخشی از حقوق ماهیانه خود را در قالب طرح کمک‌های مومنانه برای یاری و مساعدت به خانواده زندانیان نیازمند استان اختصاص دادند.
مدیرکل زندان‌های هرمزگان تصریح کرد: این کمک‌ها از ابتدای امسال در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی بین خانواده زندانیان نیازمند استان توزیع شده است.

۸۱۴ خانوار زیرپوشش انجمن حمایت از زندان‌های هرمزگان هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha