کمک‌های مردمی در خلخال به آزادی زندانیان مالی از مرز یک میلیارد ریال گذشت

اردبیل - ایرنا - رییس دادگستری خلخال گفت: برغم نبود امکان برگزاری جشن گلریزان، میزان کمک‌های مردم خیر این شهرستان برای آزادی زندانیان مالی رو به افزایش بوده و از مرز یک میلیارد ریال گذشته است.

علی رمضان‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان امسال مردم مومن خلخال ۸۸۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان مالی از طریق فضای مجازی کمک کردند، افزود: جمع‌آوری کمک‌های مردمی رو به افزایش است.

وی بیان‌کرد: برای آزادی ۱۵ زندانی مالی و جرایم غیرعمد در این شهرستان مبلغ قابل توجهی نیاز است و خیران می‌توانند از طریق پرداخت کمک‌های خود با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در این امر خیر مشارکت کنند.

رییس دادگستری خلخال اظهارداشت: این شهرستان از مناطق پیشتاز استان اردبیل در کمک به آزادسازی زندانیان مالی بوده و ستاد دیه سه سال متوالی رتبه برتر استان را از لحاظ میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن‌های گلریزان کسب کرده است.

وی افزود: در جشن گلریزان سال گذشته مردم خلخال یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به آزادی زندانیان مالی کمک کرده و با کمک‌های ستاد دیه استان و کشور زمینه آزادی ۲۵ زندانی مالی با بدهی ۱۶ میلیارد ریالی فراهم شد.

رمضان‌پور گفت: امسال آیین‌های احسان‌ و مجالس ترحیم به دلیل بیماری کرونا برگزار نمی‌شود و مردم می‌توانند بخشی از هزینه‌های این مجالس را به آزادی این زندانیان اختصاص دهند.

رییس دادگستری خلخال از خیرین خواست کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۴۴۴۷۱ بنام یاوران ستاد دیه شهرستان خلخال و یا از طریق درگاه اینترنتی www.idpay.ir/setad-diye-khalkhal واریز کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =