دروس عملی دانشجویان دکتری تربیت مدرس از ۱۷ خرداد ماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- براساس تصمیم ستاد بازگشایی دانشگاه تربیت مدرس، امکان برگزاری دروس عملی به صورت حضوری و فشرده برای همه دانشجویان دکتری از ۱۷ خرداد تا ۵ تیرماه فراهم شد.

دانشگاه تربیت مدرس امروز شنبه اعلام کرد که با تصمیم ستاد بازگشایی دانشگاه، امکان برگزاری دروس عملی به صورت حضوری و فشرده در مرحله اول برای همه دانشجویان دکتری فراهم شده است. همه کلاس‌های دروس نظری مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تا پایان نیمسال جاری همچنان به صورت مجازی و از طریق سامانه یادگیری ترکیبی دانشگاه (LMS) ادامه و پایان خواهد یافت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: با هماهنگی معاونت دانشجویی دانشگاه مقرر شد با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و اصل حداقل تراکم حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها، کلاس‌های عملی به صورت محدود به مدت حداکثر ۳ هفته از تاریخ ۱۷ خرداد تا ۵ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شود.
رعایت پروتکل ابلاغی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، مبنی بر لزوم بررسی سلامت دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان براساس راهنمای گام دوم مبارزه با بیماری کووید۱۹ وزارت بهداشت و تکمیل فرم‌های خوداظهاری سلامت دانشگاهیان در زمان بازگشایی دانشگاه و طول بازه زمانی برگزاری کلاس‌های عملی نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ ضروری است.

همچنین برنامه اسکان موقت دانشجویان در خوابگاه‌ها با رعایت حداقل تراکم حضور (یک نفر در هر اتاق ۲،۳ و۴ نفره و ۲ نفر در اتاق های بیش از ۶ نفره) پیش‌بینی شده است. چنانچه در خوابگاه‌ها نشانه‌ای از بروز علایم آلودگی به ویروس کرونا مشاهده شود، فرد مشکوک به بیماری و تمام افراد مرتبط با وی بلافاصله قرنطینه خواهند شد.

دانشجویان پس از اتمام دوره برگزاری کلاس‌های عملی تا تاریخ ۵ تیرماه لازم است بلافاصله خوابگاه را تخلیه کنند و به شهر محل سکونت خود بازگردند. همچنین دانشجویانی که به دلایل پزشکی، مخاطرات ناشی از ابتلا یا احتمال آلودگی به ویروس و سایر دلایل موجه، امکان حضور در کلاس‌های عملی را ندارند، می‌توانند حداکثر تا پایان خرداد ۱۳۹۹ نسبت به ثبت درخواست حذف دروس عملی نیمسال جاری پس از تأیید استاد درس، گروه آموزشی و معاون آموزشی دانشکده اقدام کنند.
پس از اتمام برنامه دانشجویان دکتری در مرحله اول، نحوه و زمان برگزاری کلاس‌های عملی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha