برگزاری فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در زمین بی‌طرف

تهران- ایرنا- کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به شرایط ویژه‌ای که برای ادامه لیگ قهرمانان به وجود آمده، قصد دارد فینال این رقابت‌ها را در زمین بی‌طرف برگزار کند.

طبق نوشته سایت الوطن قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا چهارشنبه هفته آینده جلسه نهایی خود را با نمایندگان کشورها جهت برگزاری ادامه مسابقات لیگ قهرمانان برگزار خواهد کرد تا نظرات نهایی آنها را  هم در مورد ادامه بازی‌ها بسنجد و سرانجام راهکار نهایی خود را پس از آن اعلام کند.

پیش از این عنوان شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد،  دیدارهای مرحله گروهی را مانند قبل در غیاب هواداران برگزار کند و سپس بازی‌های مرحله حذفی را به صورت تک بازی انجام دهد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای آغاز مجدد مسابقات در ماه آگوست (اواخر مرداد ماه) به جمع‌بندی نهایی رسیده است اما در سناریوی جدید خود قصد دارد فینال رقابت‌ها را در زمین بی‌طرف برگزار کند.

پیش از این کمیته مسابقات آسیا پیشنهاد داده بود که مسابقات، هر گروه در یک زمین خنثی برگزار شود یا یکی از تیم‌ها میزبان تمام مسابقات گروه خود باشد اما این موضوع در ابهام قرار گرفته است. اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا نتواند مرحله گروهی را  تا پایان ماه آگوست (اواسط شهریور) تمام کند، کار کمیته مسابقات برای برنامه‌ریزی دیدارها سخت می‌شود، چرا که اتمام نسخه فعلی لیگ قهرمانان تا پایان سال ۲۰۲۰ برای کنفدراسیون فوتبال آسیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =