قرارداد دو بازیکن ملی پوش هندبال مس کرمان تمدید شد

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان گفت: سلامان بربط و افشین صادقی دو بازیکن ملی پوش هندبال مس کرمان قراردادهای خود را برای فصل بعد این رقابت ها نیز تمدید کردند تا همچنان با پیراهن تیم مس به میدان بروند.

سعید قرایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم هندبال مس کرمان که برای حضور پرقدرت در رقابت های فصل بعد لیگ برتر و بازی های جام باشگاه های آسیا آماده می شود، با تمدید قرارداد این دو بازیکن ارزشمند فصل قبل خود رسما وارد بازار نقل و انتقالات شد.

وی بیان کرد: بربط و صادقی که از بازیکنان کرمانی تیم ملی هندبال کشور نیز محسوب می شوند پس از تمدید قرارداد خود با تیم مس ابراز امیدواری کردند که طلسم ناکامی های هندبال ایران در باشگاه های آسیا در این فصل توسط تیم مس کرمان شکسته شود.

قرایی افزود: همچنین با حضور مدیرعامل و معاون فنی باشگاه در نشتسی با حمید صادقی سرمربی تیم هندبال مس و جمعی از اعضای کادر فنی این تیم، در رابطه با برنامه های تدارکاتی پیش رو برای این تیم و همچنین جذب نفرات جدید برای تیم هندبال مس بحث و تبادل نظر شد تا تیم هندبال مس برای فصل جدید لیگ برتر و بازی های باشگاه های آسیا با بهترین شرایط ممکن آماده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =