عملیات ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی محرومان استان مرکزی کلید خورد

اراک - ایرنا - مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت:عملیات ساخت ۱۰۰ واحد مسکونی محرومان این استان با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و این نهاد انقلابی کلید خورد.

«امید محترمی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۵۰ باب از این منازل مسکونی در اراک و بقیه در دیگر سایر شهرستان‌های استان ساخته و تحویل می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی مراحل ساخت مسکن محرومان استان مرکزی با مشارکت گروه‌های جهادی و پرداخت تسهیلات از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: ۲۹۰ واحد مسکونی محرومان این استان که در سیلاب بهار پارسال تخریب شده بود از سوی جهادگران این نهاد انقلابی بازسازی شد و  به بهره‌برداری رسید.

محترمی بیان کرد: هزینه ساخت هر واحد مسکونی حدود ۹۵۰ میلیون ریال است که ۴۰۰ میلیون ریال آن به‌صورت تسهیلات کم‌بهره و ۲۰۰ میلیون ریال به‌عنوان تسهیلات بلاعوض از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بقیه از محل منابع سپاه روح‌الله و خیران تامین شد.

وی گفت: ۱۴ هزار جهادگر بسیجی از ابتدای طرح ساخت خانه‌های محرومان تخریب شده از سیلاب بهار پارسال در قالب ۱۵۰ گروه جهادی به‌صورت رایگان مشارکت داشتند.

۵۵۰ گروه جهادی در نقاط مختلف استان مرکزی سازماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =