۹ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83803781
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۲ قاتل فراری و سرکرده باند سارق جاده‌ای در دزفول و اهواز

اهواز - ایرنا - ۲ قاتل مسلح فراری در شهرستان دزفول و سرکرده یک باند مسلح راهزن در اهواز با تلاش نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا با نقل از پایگاه خبری پلیس فرمانده انتظامی دزفول عصر جمعه گفت: در پی دریافت اخباری توسط پاسگاه خیبر شهرستان دزفول مبنی بر اختفای ۲ قاتل مسلح در یکی از روستاهای اطراف، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پاسگاه انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ روح الله گراوندی افزود: ماموران انتظامی با کار اطلاعاتی، مخفیگاه ۲ قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی‌ هر ۲ متهم با هویت های (ج_ک) و (ع_ ک) را دستگیر کردند.

سرهنگ گراوند تصریح کرد: در بازرسی از خودرو پراید متهمان تعداد ۲ قبضه اسلحه جنگی و چهار تیغه خشاب و ۹۶ تیر فشنگ جنگی کشف شد.

دستگیری سرکرده باند سارقان مسلح جاده‌ای در اهواز

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: سرکرده باند سارقان مسلح جاده ای به همراه یک مالخر در ۲ عملیات غافلگیرانه پلیس شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر شدند .

سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در پی وقوع چهار فقره سرقت مسلحانه محموله جاده ای در شهرستان اهواز، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران کلانتری ۲۰ شهرستان اهواز با کار اطلاعاتی سرکرده باند سارقان مسلح را در شهرستان شادگان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سردار عباس زاده گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم سه قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز به همراه یک دستگاه خودرو کشف شد.

وی بیان کرد : همچنین در تحقیقات پلیس یک مالخر در شهرستان ماهشهر شناسایی و دستگیر شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =