نمایندگان مجلس اولویت‌های اساسی کشور را بررسی کنند

یزد – ایرنا - امام جمعه بهاباد گفت: لازم است نمایندگان مجلس به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، اولویت‌های اساسی کشور را مورد بررسی قرار دهند .

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در خطبه‌های نماز جمعه بهاباد ضمن خوش‌آمد گویی به مردم مومن و انقلابی این شهر که بعد از سه ماه در نماز عبادی -سیاسی جمعه شرکت کردند با اشاره به اینکه باید مجلسی انقلابی و قوی داشته باشیم اظهار داشت :امیدواریم این مجلس یک مجلس قوی باشد .

امام جمعه بهاباد افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، مجلس یازدهم باید به دست نمایندگانی که پاکدست، امانت دار و درستکار هستند سپرده شود .

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد به نقش مهم مجلس در جامعه پرداخت و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیاز به مجلسی در تراز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارد.

ابراهیمی بشکانی با بیان اینکه اقتصاد و فرهنگ در صدر فهرست اولویّتهای کشور باید قرار گیرد افزود : باید فرهنگ در کشور ما قوی شود و رشد پیدا کند به خصوص در مجلسی که با نمایندگانی از انقلابی‌ها و ارزشی‌ها تشکیل شده است باید اقتصاد و فرهنگ را د راولویت کاری خودشان قرار دهند.

امام جمعه بهاباد با تشکر از همه مردم و مسئولان به خصوص مدافعان سلامت اضافه کرد: از همه مردم و مسئولان که از ابتدای شروع ویروس کرونا، در راستای مبارزه و ضدعفونی کردن معابر شهر و روستا تلاش کردند قدردانی می‌کنم.

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شرق شهر یزد قرار دارد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =