امام جمعه خلخال: مسوولان پاسخگوی مطالبات مردم باشند

اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال گفت: مسوولان اجرایی استان بایدجوابگوی سوالات و مطالبات مختلف مردم این منطقه باشند.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه خلخال افزود: مشکلات و خواسته‌های مردم منطقه تا جایی که امکان دارد بصورت پشت پرده و با حفظ منافع انقلاب و نظام اسلامی به سمع و نظر مسوولان اجرایی استان می‌رسد و زمانی که احساس شود خواسته مردم نیاز به طرح در تریبون نماز جمعه دارد برای آن اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح سوالات و مشکلات مردمی بخش از وظایف مهم ائمه جمعه در نظام اسلامی ایران است، گفت: زمانی که مشکلات و خواسته‌های مردم منطقه به صراحت و به صورت سوال از مسوولان در تریبون نماز جمله طرح شد انتظار از مسوولان جواب صریح و روشن با الهام از واقعیت موضوع است.

خطیب جمعه خلخال با تبریک آغاز کار مجلس یازدهم اظهارداشت: کار مجلس دهم با همه نقاط ضعف و قوت تمام شد ولی نکته‌ای که در چهار سال زمان کار مجلس دهم قابل بیان است سختی کار نمایندگان این دوره با توجه به وضعیت اقتصادی نه چندان خوب کشور ، اعمال تحریم‌های طالمانه دشمن در کنار داشتن برخی ضعف‌ها در اعمال وظیفه نظارت قانونی بر عملکرد دولت و مسوولان است.

او همچنین با گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) گفت: امروزه نه تنها ایران اسلامی از نعمات و برکات مکتب امام خمینی بهره‌مند است بلکه تمامی مکتب‌های آزادی‌خواه نشات گرفته از این مکتب از جمله جبهه مقاومت از مکتب امام برای پیشبرد اهداف خود سود می‌برند.

وی افزود: تجربه نشان داده هر زمان در مسیر امام حرکت کرده‌ایم موفق بوده و هر لحظه که از مسیر تعیین شده خارج شده‌ایم دچار شکست شده و سیلی خورده‌ایم.

خطیب جمعه خلخال رسیدگی به محرومان ، اخلاق مداری ،کار برای خدا ، حاکمیت دین خدا ، اجرای عدالت ، پرهیز مسوولان از اشرافیت و تجمل‌گرایی ،توازن حقوق کارکنان و تلاش برای برقراری عدالت و قسط در جامعه را از جمله موارد تاکید شده در مکتب امام خمینی یاد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =