باند سازمان یافته قاچاق سوخت در بردسیر متلاشی شد

کرمان - ایرنا - سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از انهدام یک باند سازمان یافته که به صورت گسترده در استان‌های شرقی و مرکزی کشور اقدام به قاچاق سوخت می‌کرد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، افشین صالحی افزود: درعملیات انهدام این باند سازمان یافته که به صورت گسترده در استان‌های شرقی و مرکزی کشور اقدام به قاچاق سوخت می‌کرد بالغ بر ۱۱۰ هزار لیتر نفت سیاه و گازوئیل از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

این مقام قضایی ادامه داد: در این رابطه چهار دستگاه تریلر کشنده حامل مواد قاچاق سوختی توقیف و همچنین ۲ عدد کارگاه محل دپوی سوخت قاچاق مورد شناسایی قرار گرفت و با دستور قضایی پلمب شده است.

صالحی اضافه کرد: در این اقدام منسجم اطلاعاتی که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان صورت پذیرفت ۲ نفر از اعضای اصلی این باند به صورت همزمان در استان کرمان و یکی از استان های مجاور بازداشت شدند.

این مقام قضایی تاکید کرد: یکی از اولویت های مهم و اساسی دستگاه قضایی در سال جهش تولید موضوع مبارزه جدی و مستمر با پدیده شوم قاچاق است.

وی اعلام کرد: این پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی شهرستان بردسیر تشکیل شده و اعضای این باند به اتهام قاچاق سازمان یافته تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha