شهید امامی عمر خود را برای خدمت رسانی خالصانه به مردم سپری کرد

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین با صدور پیامی یاد و خاطره شهید مسعود امامی را گرامیداشت و گفت: این شهید از مدیران توانمند و اخلاق مدار بود که عمر خود را برای خدمت رسانی خالصانه به مردم سپری کرد.

 متن پیام تسلیت هدایت الله جمالی پور به مناسبت نهم خرداد سالروز آسمانی شدن شهید مسعود امامی و همراهانش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نهم خرداد ماه سالروز شهادت مهندس  مسعود امامی؛استاندار خدوم و مردمی قزوین و همراهان ایشان در حادثه سقوط بالگرد در جریان امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه الموت را گرامی می داریم. 

در بخش بعدی این پیام آمده است: بی تردید شهید امامی مدیری توانمند، مردم دار،اخلاق مدار و پایبند به ارزش های والای انسانی و اسلامی بود که عمر شریف خود را در جهت خدمت رسانی به خلق و کمک به هموطنان عزیز سپری نمود و برای همیشه نامی نیک از خود در ذهن مردم این خطه برجای گذاشت.

در بخش پایانی این پیام آورده شده است:؛اینجانب سالروز حادثه تاسف بار سقوط بالگرد حامل استاندار خدوم و متدین استان قزوین و همراهان ایشان را که برای انجام وظیفه وخدمت به مردم زلزله زده الموت در نهم خرداد سال ۱۳۸۳،عازم این منطقه بودند و در مسیر خدمت به خلق خداوند به  لقای الهی شتافتند را به خانواده های داغدیده آنان و مردم متدین استان و علاقمندان به ایشان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند رحمان برای بازماندگان صبر جزیل و برای آن عزیزان از دست رفته، غفران الهی مسئلت می نمایم.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =