۹ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۰:۳۰
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83803403
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم تریاک در خوزستان

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت :بیش از ۱۵۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های هندیجان و اهواز کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده پنجشنبه شب اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر در ۲۴ ساعت گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان هندیجان با تلاش اطلاعاتی و تجدید اقدامات پلیسی سه محموله مواد مخدر را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی و با همکاری عوامل انتظامی هندیجان طی ۲ عملیات موفق سه دستگاه خودرو حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

سردار عباس زاده ادامه داد: همچنین در عملیاتی دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار تخصصی یک منزل تهیه و توزیع مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در این رابطه چهار قاچاقچی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد : در مجموع این سه عملیات مقدار ۱۵۰ کیلوگرم تریاک و ۱۹۶ گرم سوخته تریاک کشف و سه دستگاه خودروی سبک توقیف شد.

سردار عباس زاده دوم خردادماه نیز از کشف بیش از ۴۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان های بهبهان و هندیجان خبر داده بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =