استاندار ایلام: برخی مدیران توان بازگویی دستاوردها را ندارند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: برخی از مدیران حتی توان تشریح و بازگو کردن دستاوردهایی را که خود در آن نقش داشته اند را ندارند و این از نشانه های مظلومیت دولت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای اشتغال استان ایلام با انتقاد از انفعال و بی تحرکی برخی از مدیران افزود: عالم مدیریت صحنه تلاش و خدمت به مردم است و مدیران ضعیف و ناتوان که انگیزه کار کردن ندارند، قبل از برکناری استعفا بدهند.

وی با اشاره به ضعیف بودن برخی از مدیران در ارزشیابی های بعمل آمده، اظهار داشت: مدیرانی که در گزارش عملکرد ضعیف ارزیابی شده اند دو حالت دارد یا در ارائه گزارش عملکرد خوب عمل نکرده اند که باید اصلاح کنند یا اینکه واقعا عملکرد ضعیفی داشته اند که لازم است استعفا بدهند تا آنکه توان کار و پاسخگویی دارد، بیاید.

استاندار ایلام با اشاره به دستاوردهای خوب بدست آمده در این استان، گفت: این دستاوردها در هر استان دیگر بود با آب و تاب آن را بازگو می کردند .

سلیمانی دشتکی افزود: عدم دفاع از دستاوردها موجب نمایش ضعیف عملکرد مسئولان در بین مردم و باعث بدبینی آنان می شود و از این بابت مسئولان مربوطه باید پاسخگوی اصحاب رسانه و فضای مجازی در تشریح عملکرد خود باشند.

وی در خصوص برخی قضاوت های دوگانه نسبت به گزارشات مرکز آمار از جانب برخی کنشگران فضای مجازی، گفت: برخی با برجسته کردن نرخ تورم استان سعی در پنهان کردن دستاوردها دارند در حالیکه اگر آنها گزارش مرکز آمار را در مورد نرخ تورم قبول دارند چرا در ارتباط با دیگر گزارشات این مرکز چون کاهش نرخ بیکاری استان چنین نظری ندارند.

وی با اشاره به این مطلب که برخی علت تورم در استان را صرفا نظارت ضعیف بر بازار و توزیع کالا عنوان می کنند، افزود: این در حالی است که افزایش نرخ تورم به علل و عوامل گوناگونی از جمله گردش مالی، میزان نقدینگی، فرهنگ مالی و میزان عرضه و تقاضا و  دیگر موارد بستگی دارد.

استاندار ایلام از افزایش معافیت گازرسانی به واحدهای صنعتی و اقتصادی و تولیدی خبر داد و گفت: معافیت گازرسانی به واحدهای صنعتی و اقتصادی و تولیدی از ۲۴۰ میلیون تومان به ۴۸ هزار دلار به نرخ سامانه نیما افزایش یافته است.

وی ضمن اینکه از دستگاه متولی خواست که این مزیت را برای افراد ذی نفع به شکل گسترده اطلاع رسانی کند، افزود: افزایش سقف معافیت گازرسانی در کاهش هزینه ها، جلوگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی و جلوگیری از قاچاق سوخت موثر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =