۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۴۰
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83803163
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ساخت سالن ورزشی خیرساز در بندرعباس آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- عملیات ساخت سالن ورزشی چند منظوره خیرساز با امکانات جانبی در مرکز آموزشی فرزانگان دخترانه آموزش وپرورش ناحیه ۲ بندرعباس آغاز شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس هرمزگان عصر پنجشنبه در آیین کلنگ زنی  این طرح ورزشی گفت: این سالن ورزشی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در دهه فجر ۹۹ به بهره برداری می‌رسد.
سید فخر الدین هاشمی افزود: این طرح دارای ۱۵۰ مترمربع زیربنای زمین ورزشی و ۸۵۴ مترمربع با امکانات جانبی همچون رختکن، اتاق وسایل و غیره می‌باشد. 
وی بیان داشت: این سالن ورزشی توسط خیرنیک اندیش «کامبیز عرب شرکت کشتی سازی سپهرسازی دریا جنوب» و با مشارکت ۵۰ درصدی نوسازی مدارس هرمزگان شروع به ساخت می‌شود.
مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان ادامه داد: این سالن ورزشی مطابق با استانداردهای موجود و نیز سیستم سرمایشی نوین ساخته می‌شود.

۳۵۰ دانش آموز نخبه و تیزهوش بندرعباس از سالن ورزشی استاندارد بهره مند می‌شوند
مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: ۳۵۰ دانش آموز نخبه و تیزهوش بندرعباس با ساخت این سالن ورزشی برای ورزش کردن و تربیت روح و جسم خود در آسایش و رفاه خواهند بود.
موسی دادی زاده سرخایی افزود: خیران با نگاه پدرانه در نشاندن لبخند شوق بر لبان دانش آموزان که به مثابه فرزندان خود می‌دانند از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.
  وی بیان داشت: .
وی بیان داشت: خیران نقش پررنگی در تسهیل روند آموزشی وتربیتی مدارس استان ستودنی است.

مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان ادامه داد: بومی سازی و تغییر نقشه‌های ساخت مدارس با هدف فرایند تسهیل در آموزش و مبتنی بر منابع درسی باعث شد که مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان از سوی وزارت آموزش و پرورش مورد قدردان قرار گیرد.

لازمه پیشبرد اهداف آموزش وپرورش حرکت مردم و حاکمیت در کنار همدیگر است
فرماندار بندرعباس نیز گفت: باید در امر آموزش وپرورش مردم و حاکمیت در کنار همدیگر حرکت کنند تا مسیر ترقی نسل آینده کشور بهتر فراهم گردد.
 عزیزالله کناری زاده افزود: با همکاری جمعی و دوری از جزیره‌ای عمل کردن، می‌توان بستر تربیت نسل آینده کشور را به گونه‌ای رقم زد که اهداف کلان نظام آموزش و پرورش کشور در تربیت همه ساحت های وجودی دانش آموزان محقق گردد.
وی ادامه داد: حضور و فعالیت خیران نیک اندیش درحوزه آموزش وپرورش هرمزگان بسیار درخشان بوده است، به گونه ای که خیران سهم بسیار مهمی در تامین فضاهای آموزشی، پرورشی و رفاهی دانش آموزان دارند.
فرماندار بندرعباس تصریح کرد: مشارکت در عمل خداپسندانه مدرسه سازی و کمک به مدرسه بعنوان صدقه جاریه برای خود و خانواده خیران خواهد بود و چنین اقداماتی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است که خیران نیک اندیش با حق تعالی انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =