۴۴ واحد تملیکی بانک‌های عامل استان اردبیل واگذار شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری اردبیل از واگذاری ۴۴ واحد تملیکی بانک‌های عامل این استان در سال ۹۸ خبر داد.  

قادر تقی‌زاده روز پنجشنبه گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با بانک‌های عامل ، دستگاه‌های اجرایی و سرمایه‌گذاران ۲۴ واحد تملک شده در حوزه جهاد کشاورزی ، ۱۶ واحد در حوزه صنعت و معدن و چهار واحد در حوزه خدمات از طریق اقاله یا مزایده و یا مذاکره به سرمایه‌گذاران واگذار شده است.
وی افزود: ۱۷ واحد از ۴۴ واحد واگذار شده در سال گذشته مربوط به بانک کشاورزی و ۱۰ واحد مربوط به بانک تجارت ، هفت واحد مربوط به بانک ملی ، ۶ واحد مربوط به بانک صادرات ، سه واحد مربوط به بانک صنعت و معدن و یک واحد نیز از واحدهای تملک شده بانک‌های رفاه و توسعه تعاون بود . 
تقی‌زاده با اشاره به اینکه ۲۱ واحد از ۴۴ واحد واگذار شده در حوزه شهرستان اردبیل بود،اظهارداشت: هشت واحد از واحدهای مذکور در حوزه شهرستان مشگین‌شهر ، چهار واحد در شهرستان گرمی ، سه واحد در شهرستان‌های پارس‌آباد و نمین ، ۲ واحد در شهرستان بیله‌سوار و یک واحد در شهرستان‌های خلخال و کوثر بود.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری اردبیل افزود: با تاکید استاندار و پیگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، این دفتر هماهنگی لازم را به منظور واگذاری واحدهای تملک شده در راستای احیای واحدهای تملک شده و ایجاد اشتغال و همچنین بازگشت تسهیلات ارائه شده به سیستم بانکی در دستور کار داشته و با تشکیل جلسات راسا پیگیر واگذاری واحدهای تملک شده توسط بانک‌های عامل است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =