فرماندار پلدختر: کمک مومنانه مردم نشانه نوعدوستی آنها است

خرم آباد- ایرنا- فرماندار پلدختر گفت: مشارکت مردم و خیران در رزمایش کمک مومنانه به تاکید مقام معظم رهبری نشانه نوعدوستی، ایثار و فداکاری آنها است.

حسن رضاییان روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری رزمایش مرحله سوم کمک مومنانه شهرستان پلدختر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اقشار مختلف مردم پلدختر بسیج ، اصناف ، بخش خصوصی و خیران در چند مرحله رزمایش مواسات و همدلی کمک های خود را در جهت تامین بخشی از معیشت نیازمندان اهدا کردند.

وی با بیان این که رزمایش مواسات ، نوع دوستی را تقویت کرد، افزود: تاکنون طی سه مرحله رزمایش مواسات و همدلی با تلاش و همت سپاه و پایگاه های مقاومت حدود پنج هزار بسته معیشتی جمع آوری و بین نیازمندان و صنفوفی که در در اثر ویروس کرونا متضرر شدند توزیع شد.

فرماندار پلدختر گفت: حفظ آرامش و امنیت امروز مردم به ویژه در شرایط کرونایی مدیون تلاش ها و دلسوزی های مجموعه هایی مانند بسیج ، سپاه ، خیران ، مردم ، کادردرمان است.

وی افزود: ارزش بسته های معیشتی در سه مرحله رزمایش مواسات ، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان پلدختر حدود یک میلیارد تومان می باشد که بین نیازمندان و خانواده های کم بضاعت متاثر از کرونا توزیع شده است.

فرماندار پلدختراز مردم برای مشارکت در پویش همدلی و کمک مومنانه دعوت کرد و گفت: امید است کمک های مردمی تا عادی شدن شرایط ادامه داشته باشد و مسوولان نیز همگام و همراه مردم در این همدلی و نوعدوستی مشارکت داشته باشند تا به کاهش مشکلات خانواده های آسیب دیده از کرونا منجر شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =