استاندار:حقوق شهروندان در اجرای پروژه های البرز رعایت شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز با تاکید براینکه تمام مسوولان و مدیران در برابر مردم از سوی نظام جمهوری اسلامی مسوولیت دارند گفت: حقوق شهروندان باید در اجرای پروژه های این استان رعایت شود.

عزیزاله شهبازی روز پنجشنبه در نشست کمیسیون ماده پنج استان البرز افزود: براین اساس آرامش، امنیت و حفظ حقوق شهروندان خط قرمز ما محسوب می شود.
وی ادامه داد: ضرورت دارد موضوعات مطروحه در این نشست در جلسات کارشناسی مورد بحث و بررسی دقیق قرار گیرد، به نظرات کارشناسان در کمیته های مربوطه اعتماد داریم و بر اساس آن تصمیم گیری می شود، بنابراین باید کارشناسان اشراف دقیقی نسبت به موضوعات داشته باشند.
وی با اشاره به سخنی از شهید رجایی در خصوص مسئولیت مسئولان در مقابل حقوق مردم، گفت: تصمیمات و مصوبات این جلسات متوجه آیندگان نیز می باشد بنابراین باید اصولی و اساسی تصمیم گیری شود.

شهبازی با اشاره به وضعیت فعالیت ادارات اظهار داشت: طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا از ۱۰ خرداد ماه روال کار دستگاه‌های اداری به حالت قبل بازمی‌گردد و ساعت کاری از ساعت ۷ و نیم تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.
وی افزود: ساعات کار روزانه دستگاه های اجرایی استان از روز شنبه  ۱۰ خرداد ماه از ساعت ۷:۳۰  تا ۱۴:۳۰ خواهد بود و تمام کارکنان با رعایت الزامات بهداشتی در محل کار حاضر و خدمات عمومی و ضروری را ارایه خواهند کرد.

استان البرز با حدود سه میلیون نفر جمعیت دارای ۶ شهرستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =