هماهنگی دستگاه‌ها در مدیریت بحران تقویت شود

بیرجند - ایرنا - رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: نبود هماهنگی بین دستگاه‌ها یکی از مشکلات موجود در مدیریت بحران است که این هماهنگی و هم‌افزایی باید در زمان آرامش، تمرین و تقویت شود.

محمد گل فشان روز پنجشنبه در آیین معارفه و تکریم مدیران عامل جدید و پیشین جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی افزود: امیدواریم با هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف مشکلات کم شود چون در زمان بحران با همکاری بین بخشی مشکلات به خوبی رفع می‌شود.

وی اظهار داشت: مسوولان ارشد خراسان جنوبی با وظایف هلال احمر آشنایی خوبی دارند و عملکرد مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان قابل تجلیل است.

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: طرح ۱۱۲ که در جمعیت هلال احمر کشور در جریان است از ابتکارات خراسان جنوبی بوده و باید به مدیران این استان تبریک گفت.

وی بیان کرد: مجموعه هلال احمر ایران از سه کشور برتر جهان در حوزه صلیب سرخ و هلال احمر است و این افتخاری برای ایرانیان و مسلمانان است که نسبت به نوعدوستی این حد توجه داریم.

گل فشان گفت: امروز با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار داشتیم و از دیدگاه مطلوب ایشان نسبت به هلال احمر بسیار خوشحال شدم و مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر استان باید با تلاش بیشتر آینده درخشان‌تری را در این حوزه رقم بزند.

وی افزود: امدادگران جوان ما حق الزحمه ناچیزی که می‌گیرند را در اختیار حمایت از بیماران کرونایی گذاشته‌اند و این نشان دهنده یک روح بلند است که برگرفته از آموزه‌های دین مبین اسلام است.

وی اظهار داشت: امیدواریم خدمات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی همچنان پررنگ باشد و حوزه جوانان از حوزه‌هایی است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب آن قدر که بر حوزه جوانان تاکید کردند بر هیچ حوزه‌ای تاکید نکرده‌اند.

در این آیین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استان «محمدرضا رضایی» به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی معرفی و از خدمات محمدرحیم شهریاری مدیرعامل سابق قدردانی شد.

شهریاری با حکم رییس جمعیت هلال احمر به سمت سرپرست خزانه داری کل این جمعیت منصوب شد و رضایی پیش از این مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی بود که سابقه خدمت در جمعیت هلال احمر را نیز دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =