۳۲۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تحویل شد

بوشهر- ایرنا- ۳۲۰ واحد مسکونی روستایی از محل فاز دوم تفاهم نامه نیروی دریایی سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) به صورت ویدئو کنفرانس با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه تحویل مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان بوشهر شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه روز پنجشنبه در این آئین در روستای پهلوان کشی شهرستان تنگستان گفت: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در فاز نخست این طرح در بین سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶، ۳۵۱ واحد و در فاز دوم نیز از نیمه دوم سال ۱۳۹۷ تا پایان سال ۱۳۹۸،  ۳۲۰ واحد احداث و تحویل جامعه هدف داده است.

سردار رمضان زیراهی افزود: اعتبار ساخت این واحدهای مسکونی به طور مشترک از سوی کمیته امداد و نیروی دریایی سپاه هزینه شده است.

وی هدف از احداث این واحدهای مسکونی را کمک به تامین مسکن افراد کم بضاعت و نیازمند زیر پوشش کمیته امداد عنوان کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت: این واحدهای مسکونی ۵۰ متری و برای هر یک از این واحدها ۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

احمد لطفی افزود: همچنین در صورت نداشتن وسایل سرمایشی و تلویزیون نیز یک دستگاه کولرگازی و یک دستگاه تلویزیون به همراه موکت کامل واحدهای احداثی به مددجویان اهدا می‌شود.

وی بیان کرد: براساس تفاهم نامه سال گذشته کمیته امداد و نیروی دریایی سپاه، این نیرو متعهد به ساخت یک هزار واحد مسکونی شد که تاکنون ۶۷۱ واحد آن احداث و تحویل شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر بیان کرد: کاراحداث واحدهای مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان به صورت جهادی انجام شد.

لطفی یادآور د: بیش از ۱۰۰ روستا از این طرح بهره‌مند شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =