رمضانی: برخی افراد فقط به دنبال حاشیه‌سازی برای استقلال هستند

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: برخی از افراد به دنبال حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم هستند.

«سعید رمضانی» روز پنجشنبه در گفت‌وگویی درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت اظهار داشت: چند روزی است که تمرینات خود را آغاز کردیم و بازیکنان با انرژی و انگیزه بالا در تمرینات حاضر می‌شوند. فضای با نشاطی بر تمرینات تیم حاکم است و کادرفنی در تلاش است تا بازیکنان را به سطح آمادگی مطلوب برساند و تنها مشکل در تمرینات ما که تنها به ما اختصاص ندارد و سایر تیم‌ها هم درگیر آن هستند، نگرانی بابت شیوع بیماری کرونا است.

وی ادامه داد: متاسفانه این روزها که استقلال در آرامش است، عده‌ای که منافع خود را در خطر می‌بینند، به دنبال حاشیه‌سازی و انتشار اخبار دروغ و در نتیجه برهم زدن آرامش فعلی تیم و ایجاد نگرانی برای هواداران هستند که این موضوع جای تاسف دارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: هر گونه خبری در خصوص ابراز نارضایتی بازیکنان از شرایط باشگاه و تمرینات را غیر واقعی دانسته و با صراحت می‌گویم که این اخبار برای برهم زدن آرامش تیم و ایجاد حاشیه منتشر می‌شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =