بانک توسعه تعاون به‌ عنوان عامل فروش سهام عدالت معرفی شد

تبریز- ایرنا - مدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: مشتریان بانک توسعه تعاون که پیش‌ از این شماره شبای این بانک را به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده‌اند، می‌توانند سفارش فروش سهام عدالت خود را در شعب این بانک انجام دهند.

امیر کریم زاد شریفی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: تمامی شعب بانک توسعه تعاون امکان دریافت سفارش فروش سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی متعلق به دارندگان سهام عدالت را دارند و بانک در این فرآیند به نمایندگی از شرکت‌های کارگزاری نسبت به دریافت سفارش فروش سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی متعلق به دارندگان سهام عدالت اقدام می‌ کند.

وی خاطرنشان کرد: این امکان صرفاً برای مشتریانی که پیش‌ از این شماره شبای حساب بانکی خود در بانک توسعه تعاون را به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده‌اند ایجاد شده‌است.

کریم زاد افزود: در صورت مراجعه متقاضیان فروش سهام عدالت به شعب این بانک فرم اقرارنامه و درخواست فروش سهام عدالت در اختیار متقاضی قرار می گیرد تا مشتری نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام خود اقدام کند. 

وی یادآوری کرد: این خدمت در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص آزادسازی سهام عدالت و مصوبه شورای عالی بورس انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =