۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۶
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83802860
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار: هلال احمر کردستان نیازمند توجه ویژه است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان خواستار توجه ویژه به هلال احمر این استان شد و گفت: افرادی توانمند در این جمعیت مشغول به کار هستند و باید امکانات بیشتری در اختیار آنان قرار گیرد.

بهمن مرادنیا روز پنجشنبه در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر اظهار داشت: با توجه به شرایط توپوگرافی استان، نیاز است در زمینه تجهیز این جمعیت به ابزار لجستیکی جدید اقدام شود.

وی با بیان اینکه امکانات استان محدود است و در بخش‌های مختلف از جمله راه و صنعت محدود است، افزود: آنقدر عقب‌ماندگی داریم که هرکدام به نوبه خود در اولویت هستند لذا توقع داریم هلال احمر استان ویژه دیده شود.

استاندار کردستان آمادگی همیشگی مجموعه هلال احمر را بسیار مهم دانست و گفت: در استان تفکر سازمانی حاکم است و در صورت بروز اتفاق، همه دستگاه‌ها پای کار هستند.

مرادنیا تاکید کرد: نیروهای فعال در هلال احمر کردستان، افرادی توانمند و متعهد هستند و مردمان استان نیز بسیار مهمان نواز، که همه اینها ناشی از ایثارگری و نوعدوستی کردستانی‌ها است.
دبیرکل جمعیت هلال احمر به منظور تقدیر از خدمات محمدباقر محمدی و معرفی پیام جلالی به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر کردستان به این استان سفر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =