۸ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۰
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83802820
۰ نفر

برچسب‌ها

سربازان وظیفه در گناوه ۱۱ مهارت فنی و حرفه‌ای فرا گرفتند

گناوه - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه گفت: با هماهنگی نیروهای مسلح ۳۰ دوره آموزشی با تنوع ۱۱ حرفه مهارتی برای سربازان وظیفه در یگان‌های نظامی و کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار شده است.

عباس حقیقی روز پنجشنبه در نشست با مسئول آموزش فرماندهی پایگاه دریابانی شهرستان گناوه افزود: فعالیت قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح یک دریچه جدید برای ایجاد اشتغال است و فرهنگ اشتغال کشور را متحول می‌کند.

وی اظهارکرد: با توجه به ظرفیت‌ قابل توجه استان بوشهر در عرصه صنایع دستی و دریایی باید با مهارت زایی از این فرصت برای ایجاد اشتغال بهره گرفت.

حقیقی افزود: بنا به تاکید رهبرمعظم انقلاب در خصوص کسب مهارت‌های فنی از سوی سربازان و با همتی که در نیروهای مسلح وجود دارد، باید از این فرصت برای ایجاد اشتغال بهره برد.

وی اظهار کرد: با هماهنگی و تعامل ایجاد شده با فرماندهی دریابانی شهرستان گناوه بیش از ۱۰ حرفه مهارتی در این یگان امسال برگزار می‌شود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه گفت:  این مرکز ظرفیت آموزش و مهارت افزایی هزار و 700  نفر را در سال دارد.

وی ادامه داد: سربازان در دوران گذراندن خدمت برای آموزش مهارت‌های مورد نیاز و توانمندی برای اشتغال، ۲ سال فرصت دارند تا مهارت‌های لازم را بیاموزند .

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع و دارای ۲ مرکز فنی وحرفه ای در حوزه برادران و خواهران است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =