یکهزار و ۳۵۰ بسته بین نیازمندان بیارجمند شاهرود توزیع شد

شاهرود - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیارجمند گفت: یکهزار و ۳۵۰ بسته معیشتی در راستای رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان بخش بیارجمند شاهرود توزیع شد.

مرتضی نوروزپور روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با توجه به ضرورت  کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا ، افزود: در ۲ مرحله کمک های مردمی بین نیازمندان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال توزیع شد.

وی ادامه داد: با مشارکت دفتر آستان قدس رضوی شهرستان های شاهرود و میامی ۴۵۰ بسته معیشتی در شهر و روستاهای بیارجمند توزیع شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیارجمند با اشاره به اینکه از نیمه ماه مبارک رمضان طرح اطعام مهدوی در این بخش آغازشد، گفت : نزدیک به ۱۰ هزار پرس غذای گرم نیز در بیارجمند توزیع شد.

وی اظهارداشت : تا کنون در ۱۵ مرحله غذای گرم به همت خیران و دستگاه های اجرایی بین محرومان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شد.

پرداخت کمک به مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و وتربیتی به مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی و کمک به امر ازدواج مددجویان از جمله خدماتی است که به مددجویان ارایه می شود.

تامین جهیزیه، کمک هزینه‌های درمانی، تسهیلات اشتغالزایی، ساخت و ساز مسکن و هزینه‌های تحصیلی از جمله کمک های کمیته امداد امام خمینی (ره) محسوب می شود.

یکهزار ۲۰۰ خانوار با جمعیت افزون بر ۲ هزار و ۵۰۰ تن زیر پوشش این نهاد حمایتی در بخش بیارجمند هستند. 

شهر بیارجمند در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق شاهرود قرار گرفته و تا سمنان ۳۱۰ کیلومتر فاصله دارد. این بخش ۴۰ روستا و حدود ۱۰ هزار تن جمعیت  دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =