هنرمند اردبیلی دبیر اجرایی جشنواره سراسری تئاتر مقاومت شد

اردبیل - ایرنا - توحید معصومی هنرمند اردبیلی به عنوان دبیر اجرایی جشنواره سراسری تئاتر مقاومت منصوب شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت طی حکمی توحید معصومی را به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: نظر به تعهد و تخصص جنابعالی در عرصه هنرهای نمایشی کشور و همچنین تجارب مفید و ارزنده شما در ساماندهی، انسجام و هم‌افزایی خانواده بزرگ تئاتر کشور به موجب این حکم به عنوان دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت منصوب می‌شوید.

امیدوار است با استعانت از درگاه حضرت حق جل جلاله در برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مقاومت و بهره‌مندی از ظرفیت بالای هنرمندان متعهد تئاتر مقاومت کشور کوشا باشید.

توحید معصومی متولد ۱۳۵۴ دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارشناس ارشد کارگردانی است و از سال ۱۳۶۸ فعالیت هنری خود را آغاز کرده است.

کارگردانی بیش از ۳۰ نمایش صحنه‌ای و تله‌تئاتر و حضور در چند دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، سوره ماه، تئاتر مقاومت و کسب جوایز مختلف از جشنواره‌های مختلف از جمله سوابق هنری وی بشمار می‌رود.

وی همچنین در دوره‌های بیست و دوم تا بیست و ششم جشنواره سراسری تئاتر سوره به عنوان مشاور اجرایی حضور داشته و پنج دوره دبیری جشنواره استانی تئاتر سوره استان اردبیل را از سال‌های ۸۲ تا ۸۶ بر عهده داشته است.

معصومی در پنج سال اخیر مدیر امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و مشاور مدیر مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری بوده است.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =