تشکیل ۹۵ پرونده تخلف ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌ کننده در کرمان

کرمان - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از تشکیل ۹۵ پرونده تخلف ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده در این استان خبر داد.

ارسلان میری روز پنجشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها  افزود: عناوین این تخلف‌ها شامل گرانفروشی، احتکار، اخفا و امتناع از عرضه کالا، خرید، فروش، حمل و نگهداری برخلاف ضوابط تعیینی دولت بوده است.
وی بیان کرد: این پرونده‌ها شامل ۳۵ پرونده ماسک است که به ۳۳ فقره رسیدگی شده و محکومیت آن ۹۴۵ میلیون و ۷۸۳ هزار و ۲۰۰ ریال بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان عنوان کرد: همچنین ۲۷ پرونده تخلف دستکش به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان وارد شده که تاکنون ۲۷ فقره با ۱۹۶ میلیون و ۵۷۷ هزار و ۸۰۰ ریال محکومیت مختومه شده است.
میری ادامه داد: از ۳۳ پرونده تخلف مواد ضدعفونی‌کننده نیز به ۲۶ فقره با محکومیت یک میلیارد و ۴۵۶ میلیون و ۹۰۸ هزار و ۲۵۸ ریال رسیدگی شده است.
وی گفت: ۹۴ اکیپ گشت اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمان با شیوع ویروس کرونا در قالب طرح نظارتی سلامت محور تعداد ۱۴۸ مورد بازرسی را انجام داده‌اند.
میری یادآور شد: گشت‌های مشترک در راستای اجرای طرح نظارتی سلامت‌محور از ابتدای شیوع کرونا در استان کرمان با محوریت و مدیریت روسای شعب اداره کل تعزیرات حکومتی هر روزه فعالیت کرده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =