تحریم‌های دشمنان حربه‌ای نخ‌نما شده است

سنندج - ایرنا - تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی دولت و وزارت خزانه‌داری آمریکا، با واکنش جمعی از مسوولان کردستان مواجه و در بیانیه‌ای محکومیت این اقدام تحریمهای دشمنان را حربه‌ای نخ‌نما شده اعلام کردند.

 در این بیانیه که روز پنجشنبه نسخه‌ای از آن به دفتر ایرنا سنندج ارسال شد، آمده است:

تحریم‌های اخیر دولت مستکبر آمریکا علیه نیروی انتظامی، همچون دیگر تحریم‌ها علیه ملت مظلوم ایران، نشانه درایت و رشادت‌های جوانمردانه سربازان ولایت در مسیر استقلال، آزادی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

جان بر کفان نیروی انتظامی همواره با توکل بر قدرت لایزال الهی و با اطاعت از فرامین و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و فرماندهی معظم کل قوا در دفاع از حقوق مردم و این مرز و بوم، خاری در چشم دشمنان و توطئه گران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و با دلاوری‌های خود همواره موجب خشم دشمنان نظام اسلامی ایران شده اند.

بی شک این اقدامات حربه‌ای نخ نما شده و فاقد ارزش و تأثیر است و نشان می‌دهد که نیروی انتظامی در مسیر درست حرکت کرده و مدافع ارزش‌های اسلامی است و این تهدیدها و تحریم‌ها نه تنها موجب عقب نشینی و کوتاه آمدن سربازان ولایت نمی‌شود، بلکه عزم آنان را در دفاع از حقوق مردم و تمامیت ارزی کشور جزم‌ تر خواهد کرد.

بی‌تردید باور و اراده نیروی انتظامی در پیاده سازی تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) یک تکلیف شرعی و دینی است که با برخورداری از حمایت همه جانبه مردم ایران در اجرای قاطعانه مأموریت‌ها و دفاع از دستاوردهای ارزشمند انقلاب با همراهی و هم افزایی سایر نیروهای مسلح، اجازه عرض اندام و تعبیر رویاهای باطل دشمنان را نخواهد داد؛ لذا مسئولان این استان ضمن تبریک و احترام به سربازان دلیر رهرو ولایت به جهت به لرزه انداختن اندام مستکبران و پیشبرد صحیح اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای همه نیروهای مسلح به ویژه جان برکفان نیروی انتظامی، توفیق و پیروزی همیشگی را در راه سرافرازی کشور عزیزمان از درگاه خداوند منان مسئلت نموده اند.
 
آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی، ماموستا فایق رستمی امام جمعه شهرستان و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری ماموستا فایق رستمی، ماموستا عبدالرحمن خدایی امام جمعه بانه، مرکز بزرگ اسلامی، شورای ائمه جمعه و جماعات استان، شورای روحانیت و افتاء  استان از جمله شخصیت‌های حقیقی و حقوقی امضا کننده این بیانه هستند.

دفتر کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه 31 اردیبهشت اعلام کرد عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، شماری از مقام های ارشد نظامی ایران و چند نهاد قضایی را به بهانه ارتباط با نقض جدی حقوق بشر تحریم کرد. 
این تحریم ها شامل بنیاد تعاون ناجا، به همراه مدیر و اعضای هیات امنا آن نیز می شود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha